קייטרינג כשר לחתונות

קייטרינג לחתונות, במזל טוב ! 

חתונה היא אחד האירועים המרגשים ביותר בחיי זוג צעיר, אשר מחליט למסד את הקשר כדת וכדין. כמובן שירצה לקיים אירוע לכל המשפחה והחברים. לאחר שנסגר אולם אירועים ויש תאריך לחתונה, לרוב הדבר הראשון שמחפשים הוא קייטרינג כשר לחתונות. זאת במטרה להסעיד את האורחים באירוע בצורה הטובה והמהנה ביותר. להלן מספר טיפים לבחירת קייטרינג מומלץ לחתונה שלכם.

קייטרינג בשרי כשר ובמחיר אטרקטיבי

ראשית, בבחירת קייטרינג כשר לחתונות בקשו לראות תעודת כשרות. כך תוכלו להיות רגועים ולדעת בודאות כי אכן מדובר בקייטרינג כשר. מאחר וחתונה היא אירוע דתי, כשרות הקייטרינג הוא עניין חשוב ביותר. ישנם גם מקרים ספציפיים יותר כמו קייטרינג לאירועים כשר גלאט.

קייטרינג מומלץ לחתונה הוא קייטרינג אשר מתמחה בהסעדה לחתונות, ומכיר היטב את התחום. ללא הניסיון הנדרש בתחום החתונות, קייטרינג כשר לחתונות עשוי להיות כשלון צורם. לכן בחרו אך ורק קייטרינג מומלץ לחתונה אשר מתמחה בתחום האירועים כדוגמת חתונות. בנוסף, ודאו כי אכן הקייטרינג ערוך להסעדה של כמות האורחים שלכם. לעיתים מדובר בקייטרינג בוטיק קטן. במקרה זה, סביר להניח שהצוות והציוד אינו מספק עבור אירוע של מאות אנשים.

חברת קייטרינג מקצועית ובעלת ניסיון

קייטרינג כשר לחתונות אשר מכיר את אולם האירועים בו אתם מקיימים את האירוע מהווה יתרון גדול. כמו כן היכרות עם שטח העבודה היא ניסיון משמעותי, ויסייע לצוות הקייטרינג בביצוע מושלם של האירוע. אפשר לומר בביטחון כי קייטרינג מומלץ לחתונה, מקצועי וברמה גבוהה ידע לקיים אירוע מושלם גם בלי היכרות האולם. ייתכן גם צורך עבור קייטרינג בשרי לאירועים בבית הלקוח, כאשר החתונה תהיה מצומצמת.

חברת קייטרינג אמינה ואחראית

חשיבות ראשונה במעלה היא לוודא כי קיים רישיון למכירת מזון ממשרד הבריאות תחת הפיקוחים הנדרשים. הנ"ל נכון גם בהקשר תעודת כשרות, עם מתן האישור הרלוונטי ובתוקף כל שנה. תעודות אלו יבטיחו כי קיימים כל ההליכים הנדרשים בחברת הקייטרינג. שמירה על המזון בהתקנים כשירים, הפרדות בשר מחלב, חומרי גלם תקינים ואיכותיים. חשוב לציין כי הנקודה הזאת נכונה לכל סוגי האירועים. קייטרינג בשרי לאירועי חברה לדוגמא.

בחירת התפריט ובחינת סדר ההגשה

כולנו יודעים שאוכל הוא חלק בלתי נפרד וקריטי בכל אירוע, ובטח שבחתונה. חשיבות עצומה יש לבחירת התפריט. טעים למארח זה חשוב, אך יש גם לעיתים גם צרכים מיוחדים של הסועדים. תתכן אוכלוסייה מסויימת מעדיפה סוג מסויים של מזון. לחילופין יכולים להיות גם הסתייגויות ודרישות מיוחדות, כמו צמחוניים, טבעוניים ורגישים לגלוטן או דברים אחרים. לכן חשוב שחברת הקייטרינג תדע להיערך בהתאם ולהציג מגוון מספק של מזון.

יש לתכנן את אופן ההגשה, אם מדובר בהגשה עצמית או ע"י מלצרים בצורה אישית. ישנם גם מקרים של שילוב בין השיטות בהתאם לצרכי הלקוח והדינאמיקה של האירוע. הרי באירוע ישנם שלבים שונים: החל מקבלת פנים וכן הלאה. חשוב לוודא שמייצרים תיאום ציפיות ברור מול חברת הקייטרינג. לכן היכרות וניסיון מצד החברה, יכולים להוביל את המארח לצורת ההגשה הטובה והמתאימה ביותר לאירוע.

מחפשים קייטרינג מומלץ לחתונה שלכם ? מעוניינים בקייטרינג בשרי לשבת חתן ?. צרו קשר עוד היום עם קייטרינג דיוי'ס –  קייטרינג כשר לחתונות. בהשגחת הרב לנדא עם ניסיון רב בהסעדה לחתונות ואירועים נוספים.

חייגו כדי להזמין
מפת הגעה